Repetytoria maturalne.

2014-02-19 12:37:58, komentarzy: 2

 

Dziś pokażę Wam kilka repetutoriów. Nie powiem Wam, które jest najlepsze. Każde ma swoje zalety i musicie dobrać je odpowiednio do swoich potrzeb. Szczegóły dotycznące każdej z książek znajdziecie na stronie księgarni po kilknięciu w link tytułu.

 

Oxford Excellence For MaturaOxford Excellence For Matura Exam Practice.

 • Pierwszy tytuł to podręcznik przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej zarówno ustnej jak i pisemnej. Znajdziecie tam strategie egzaminacyjne. Mnóstwo wyrażeń i rozbudowane listy słówek do każdego z działów tematycznych. Podręcznik świetny dla osób, które chcą ćwiczyć poszczególne rodzaje zadań maturalnych i utrwalić słownictwo. Nie znajdziecie tu powtórek gramatyki i typowych zadań gramatycznych. Polecam tę pozycję jako świetną praktykę przed maturą.

 

 • Druga pozycja to już typowe testy maturalne na obu poziomach więc jeśli ktoś szuka przykładowych testów, to tu znajdzie aż 10.
 

Matura Plus Podręcznik i Repetytorium Język Angielski Poziom Podstawowy

 • Ten podręcznik zawiera mniej typowo maturalnych zadań niż powyższy. Jego plusem jest to, że zawiera również powtórkę z gramatyki i zadania. Znajdziecie tu również przygotowanie do matury ustnej. 

Język Angielski Repetytorium Maturalne

 • Ta pozycja ma wszystko: powtórkę słownictwa, gramatyki i szeroki wybór zadań. Bardzo fajnie opracowane strategie egzaminacyjne. Jest jednak przeznaczona dla poziomu podstawowego i rozszerzonego więc jeżeli ktoś zdaje tylko podstawę to polecam bardziej: Matura Plus Podręcznik i Repetytorium Język Angielski Poziom Podstawowy.


To są repetytoria, kótre moim zdaniem warte są rozważenia, ale tak jak powiedziałam na początku, każdy z Was musi sam wybrać.
« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Marta 14:20, 19 lutego 2014

  A Longman do rozszerzenia? Warto czy nie?

  Odpowiedz
 • Admin 19:59, 19 lutego 2014

  Longman też nie jest zły. Ja pokazałam 4 najlepsze moim zdaniem.

  Odpowiedz

Wyszukiwarka